کد مطلب : 59822 / تاریخ ثبت : 1397/01/23 09:32

مجادله لفظی در جلسه شورای شهر کرج ؛

عضو شورا: شهردار استاد معامله‌گری است

درخواست عودت یک لایحه از سوی شهردار در حالی جلسه شورا را به تشنج کشاند که یکی از اعضا خطاب به شهردار، گفت: لایحه بازی شما کار مدیریت شهری را با مشکل مواجه کرده است.

 حسین محمدی در جلسه شورای شهر کرج که صبح دیروز در صحن علنی برگزار شد, اظهار داشت: بدهکاران  شهرداری کرج اعم از حقیقی، حقوقی و همکاران  بدهکار در شهرداری کرج  به شورای شهر کرج اعلام شود و فهرست افراد جذب‌ شده در شهرداری کرج با  مشخصات و مدارک تحصیلی باید به  شورا ارائه داده شود.
 
در این جلسه رحیم خستو دیگر عضو شورای شهر کرج در دفاع از خبرنگاران کرج، افزود: ذات رسانه‌ها انتقاد و مطالبه‌گری است و مدیران شهری باید  تحمل شنیدن  انتقادات را داشته باشند و باید این را دانست که اشتباهات رسانه‌ها از مدیران بیشتر نیست.
 
حاجی‌قاسمی، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج در این جلسه با بیان اینکه نبود شهردار کرج در جلسات  سبب مطرح نشدن درست مطالب به  وی می‌شود، تصریح کرد: شهردار کرج باید  در جلسات رسمی به سوالات اعضا پاسخ دهد نه در رسانه رسمی مدیریت شهری مصاحبه کند.
 
اصغر نصیری شهردار کرج هم در ارتباط با لایحه دو فوریت تمدید قرارداد سه نفر نیروی شهرداری کرج گفت:  این سه عضو جزو نیروهای بسیار پر تلاش شهرداری هستند و اقدامات اخیر آنها قابل توجه است. 
 
شهردار کرج با اشاره به اینکه شهرداری برای عزل و نصب‌ها و همچنین تمدید ماموریت مدیران ارشد شهرداری طبق قانون نیازی به تصمیم شورا ندارد و این امر نوعی احترام به شورا  و اعضای آن است، عنوان کرد: از اعضای شورا خواستار موافقت با تمدید قرارداد این افراد هستیم.
 
رحیم خستو عضو شورای شهر کرج در ارتباط با این لایحه عنوان کرد: بازی با لوایح  متعدد و معامله‌ها، شهر کرج را به اینجا رسانده است و این روند باید تمام شود.
 
در ادامه جلسه علنی شورای شهری کرج نصیری شهردار کرج در جواب خستو سخنگوی شورای شهر کرج، گفت: به ما هم بگویید چه کسانی معامله‌گر هستند و مشخص خواهد شد.
 
خستو عضو شورای شهر کرج در جواب شهردار کرج بیان کرد: شما استاد معامله‌گری هستید.
 
در این جلسه شورای شهر کرج با تمدید ماموریت محمدکریم شفیعی، سهیل کوثری و مراد کردی با اکثریت آرا مخالفت کرد.

تسنیم
.چاپ مطلب
مجادله لفظی شورای شهر کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 237
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید