کد مطلب : 59759 / تاریخ ثبت : 1397/01/20 08:31

حیدرخانی:

البرز قطب پرورش اندام کشور

رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان البرز گفت: استان البرز یکی از مهم‌ترین قطب‌های کشور در رشته‌ی بدن‌سازی و پرورش اندام است

حمید حیدرخانی در گفت گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس استان البرز گفت: استان البرز یکی از مهم‌ترین قطب‌های کشور در رشته‌ی بدن‌سازی و پرورش اندام است و ورزشکاران البرزی در اکثر مسابقات موفق به کسب مقام شده‌اند که همین امر توجه هرچه بیشتر مسئولین به این رشته را می‌طلبد.
 
وی افزود: امروزه که مصرف دخانیات ازجمله سیگار و قلیان در بین جوان‌ها رواج یافته و هیچ‌کس با این موضوع برخورد نمی‌کند، ورزش و اهمیت آن بر سلامت مردم می‌بایست بیش‌ازپیش جدی گرفته شود و مسئولین نیز توجه بیشتری به این موضوع مهم داشته باشند.
 
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان البرز تأکید کرد: متأسفانه هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان البرز هیچ بودجه‌ای ندارد و با مشکلات زیادی روبه‌رو است، البته این موضوع کشوری می‌باشد و باید از طریق وزارت ورزش و جوانان رسیدگی شود.
 
حیدر خانی تصریح کرد: مشکل بودجه در بسیاری از هیئت‌های ورزشی وجود دارد و مختص هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان البرز نیست. مسئولین ورزشی ما در حالی از مردم توقع دارند به سمت ورزش بروند که خود هیچ اهمیتی به ورزش نمی‌دهند.
 
وی خاطرنشان کرد: تعداد 400 باشگاه مجاز بدن‌سازی و پرورش اندام در سطح استان البرز وجود دارد که روزانه بین 50 تا 200 نفر در این باشگاه به تمرین می‌پردازند و بعد وسیعی از ورزش استان البرز زبر بار بدن‌سازی و پرورش اندام می‌باشد.
 
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان البرز در پایان گفت: با توجه به جایگاه خوب پرورش اندام استان البرز در کشور و استقبال خوب جوانان البرزی از این رشته امیدواریم که این رشته موردحمایت مسئولین قرار بگیرد.
 
انتهای پیام/3393

.چاپ مطلب
البرز قطب پرورش اندام
تعداد دفعات مشاهده شده : 275
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید