کد مطلب : 59739 / تاریخ ثبت : 1397/01/19 08:57

اکبریان:

تعدد روزهای تعطیل به ضرر کشور است

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه تعداد تعطیلات در کشور ما بسیار زیاد است و این امر به کشور آسیب‌های جدی می‌رساند و ادامه این روند به ضرر کشور خواهد بود

عزیز اکبریان، گفت: متأسفانه تعداد تعطیلات در کشور ما از حد نرمال خارج‌شده و بسیار زیاد است، که این امر به ضرر کشور خواهد بود و به بخش‌های و مجموعه‌های مختلف کشور آسیب خواهد زد.
 
وی با اشاره به تعطیلات نوروز افزود: به‌طور مثال در ایام عید کشور ما حدود یک ماه تعطیل است و این موضوع برای کشوری که دچار مشکلات اقتصادی است بسیار مضر خواهد بود و تأثیرات بدی در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، علمی و فرهنگی خواهد گذاشت.
 
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در ادامه گفت: باید در این زمینه فرهنگ‌سازی کنیم و مردم را از آسیب‌هایی که این تعطیلات بی‌رویه به کشور می‌رساند باخبر سازیم، در غیر این صورت اگر هرکدام از تعطیلات از طرف دولت یا مجلس حذف شوند عده‌ی زیادی معترض خواهند شد درحالی‌که این به نفع خود مردم است.
 
اکبریان تصریح کرد: ازجمله مشکلاتی که تعطیلات بیش‌ازحد برای کشور ایجاد می‌کند می‌توان به دسترسی سخت مردم به برخی از افراد و مجموعه‌های کشور و همین‌طور ضرری که در بخش تولید به تولیدکنندگان و به طبع آن به کارگران می‌رسد اشاره کرد.

.چاپ مطلب
تعدد روزهای تعطیل ضرر کشور
تعداد دفعات مشاهده شده : 223
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید