کد مطلب : 59493 / تاریخ ثبت : 1396/12/21 10:42

اینانلو :

کمبود فضای سبز در فردیس بسیار محسوس است

فرماندار فردیس گفت: کمبود فضای سبز در فردیس بسیار احساس می‌شود و شهرداری فردیس در راستای افزایش و گسترش فضاهای سبز اقدامات لازم را انجام دهد

 ابوالفضل اینانلو در آئین درخت‌کاری فردیس که در پارک تندرستی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم توجه به آئین درختکاری، باید به این موضوع توجه خاصی شود.
 
وی ادامه داد: کمبود فضای سبز در فردیس بسیار احساس می‌شود و شهرداری فردیس در راستای افزایش و گسترش فضاهای سبز اقدامات لازم را انجام دهد.
 
این مسئول افزود: خوشبختانه شاهد کاشت درخت در بخش مشکین‌دشت، روستای فرخ‌آباد و شهرستان فردیس بوده‌ایم و امیدوارم بازهم شاهد افزایش وسعت فضای سبز باشیم.
 
کاشت 20 هزار اصله نهال تا پایان سال جاری در فردیس
 
در ادامه منوچهر غفاری شهردار شهرستان فردیس گفت: باید متناسب با شرایط آب و هوایی، توسعه فضاهای سبز در دستور کار قرار گیرد.
 
وی افزود: لازم است گونه‌هایی که نیاز به آب کمتر و متناسب با شرایط اقلیمی شهرستان فردیس است در نظر گرفته شود.
 
شهردار شهرستان فردیس با اشاره به مهم‌ترین پروژه‌های در دستور کار قرارگرفته شهرداری فردیس، تصریح کرد: با توجه به وجود دو پارک بزرگ در فردیس توسعه فضاهای سبز و پارک‌های محلی در راستای کاهش سفرهای درون‌شهری و بار ترافیکی در اولویت خواهد بود.
 
غفاری یادآور شد: همچنین انجام زیرساخت‌های مربوط به پروژه‌های عمرانی و توسعه شبکه معابر از دیگر برنامه خواهد بود.
 
وی اظهار کرد: بودجه مصوب در سال جدید برای شهرداری فردیس حدوداً 250 میلیارد تومان خواهد بود که از این رقم 60 درصد به کارهای عمرانی اختصاص خواهد یافت.
 
شهردار شهرستان فردیس در پایان گفت: پیش‌بینی‌شده است تا پایان سال جاری، کاشت 20 هزار اصله نهال در شهرستان فردیس انجام شود.

.چاپ مطلب
کمبود فضای سبز فردیس
تعداد دفعات مشاهده شده : 237
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید