کد مطلب : 59464 / تاریخ ثبت : 1396/12/19 13:35

سردار محمدیان:

پلیس با تمام توان برای برگزاری چهارشنبه آخر سال در امنیت

فرمانده انتظامی استان البرز گفت که پلیس مخالف شادی مردم نیست، اما با هرگونه اخلال در امنیت عمومی و رفتارهای مخاطره آمیز برخورد می کند.

سردار عباسعلی محمدیان، افزود: پلیس دراین شراط فقط با افرادی که با سوء استفاده از چنین مناسبت هایی قصد به خطر انداختن امنیت مردم را دارند، بدون اغماض برخوردمی کند.
 
وی اضافه کرد: پلیس این استان با آمادگی کامل و انجام اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی و دستگیری افرادی که در زمینه تهیه، تولید و توزیع مواد محترقه خطرناک فعالیت می کنند، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا چهارشنبه آخر سال با امنیت کامل سپری کنند.
 
وی تاکید کرد: چنانچه افرادی ایجاد راهبندان و مزاحمت برای مردم کنند، پلیس قاطعانه با عوامل بی نظمی برخورد می کند.
 
محمدیان خاطرنشان کرد: در این ایام ضرورت دارد خانواده ها، فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناک استفاده از مواد محترقه آگاه کنند.
 
وی گفت: خانواده ها نقش کلیدی دربحث پیشگیری ازحوادث چهارشنبه آخرسال دارند و باید فرزندان خود را اقداماتی که به آزارو اذیت دیگران می شود حذرکنند.
 
وی همچنین از جوانان و نوجوانان خواست آسایش و آرامش را از خود و خانواده ها و شهروندان سلب نکرده و شادی و سلامتی خود را فدای استفاده یا پرتاب مواد محترقه نکنند.
 
وی گفت : چنانچه افرادی اقدام به مزاحمت برای مردم کنند تا پایان تعطیلات دراختیار پلیس قرارخواهند داشت.
 
فرمانده انتظامی البرز همچنین از مردم البرز خواست در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و دیگر موارد مشکوک در زمینه تهیه و توزیع مواد محترقه مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

.چاپ مطلب
پلیس تمام توان چهارشنبه آخر سال امنیت
تعداد دفعات مشاهده شده : 307
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید