کد مطلب : 59462 / تاریخ ثبت : 1396/12/19 13:04

بازیگر مشهور سینما خودکشی کرد!

بازیگری که متهم به آزار جنسی بود، در نزدیکی منزلش خودکشی کرد.

بازیگر و استاد ۵۲ ساله کره‌ای که به بدرفتاری جنسی با دست‌کم هشت نفر متهم شده بود، در مکانی نزدیک منزل مسکونی خود دست به خودکشی زد و پلیس پیکر بی‌جان او را پیدا کرد.
 
جون مین-کی از مدتی پیش به دلیل رسانه‌ای شدن ماجرای آزارهای جنسی قربانیان خود کارش را در دانشگاه ایالتی از دست داده بود.
بیشتر قربانیان این استاد دانشگاه دانشجویان رشته نمایش بودند و او پس از شدت گرفتن فشار افکار عمومی، ترجیح داد با خودکشی به این رسوایی پایان دهد. مین-کی در انباری خانه‌اش در سئول خود را به دار آویخته بود. او در سینما بیشتر با درام دادگاهی و بسیار موفق «وکیل» شناخته می‌شد.
 
جنبش #من_هم" که از چند ماه پیش در آمریکا آغاز شده، حالا به آسیا رسیده و در کره‌جنوبی دامن برخی از چهره‌های مهم دو دنیای سیاست و هنر را گرفته است. اوایل هفته گذشته، آن هی-جونگ که فرماندار ایالتی و نامزد پیشین انتخابات ریاست‌جمهوری است، پس از مواجه شدن با اتهام تجاوز از سوی یکی از دستیارانش از مقام خود کناره‌گیری کرد. کیم کی-دوک، فیلمساز تحسین‌شده کره‌ای و از چهره‌های سرشناس سینمای این کشور هم متهم به آزار جنسی شده است.
 
چو جائه-هیون، بازیگر کره‌ای دیگر چهره نامدار متهم به آزار جنسی بانوان است که برخلاف دیگران البته اتهام‌ها را تکذیب نکرده است. در این میان چند اتهام ریز و درشت هم نصیب او اون شده که از نامدارترین شاعران کره‌جنوبی در سطح جهان به شمار می‌رود.

.چاپ مطلب
خودکشی بازیگر مشهور سینما
تعداد دفعات مشاهده شده : 299
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید