کد مطلب : 59448 / تاریخ ثبت : 1396/12/19 10:02

کشاورز :

قهرمانی با امکانات کم محقق نمی‌شود

رئیس هیئت تیراندازی با تپانچه استان البرز گفت: زمانی می‌توانیم در سطح قهرمانی فعالیت کنیم که تعداد باشگاه‌ها افزایش یابد، تنها یک باشگاه در اختیار هیئت تیراندازی با سلاح استان البرز قرار دارد.

نرگس کشاورز گفت: ورزشکاران ما زمانی می‌توانند در سطح قهرمانی کشوری و جهانی فعالیت کنند که از امکانات خوبی برخوردار باشند، این در حالی است که تنها یک باشگاه ورزشی در اختیار هیئت تیراندازی با سلاح قرار دارد که به‌هیچ‌وجه کافی نیست.
 
وی افزود: قدیمی و مستهلک شدن سلاح‌ها از دیگر مشکلاتی است که هیئت تیراندازی با سلاح با آن روبرو شده است و فراهم کردن سلاح جدید هزینه‌های بسیار زیادی را در بردارد که هیئت توانایی پرداخت چنین مبالغی را ندارد.
 
رئیس هیئت تیراندازی با تپانچه استان البرز در ادامه گفت: به علت کمبود صلاح در هیئت و قدیمی بودن آن‌ها انتظار می‌رود که وزارت ورزش با هماهنگی با بانک‌ها شرایطی را فراهم کند تا ورزشکاران ما بتوانند از تسهیلات ارزان‌قیمت برای خرید سلاح و وسایل ورزشی مخصوص استفاده نمایند.
 
کشاورز تصریح کرد: ما می‌خواهیم تیراندازان خود را به خریدن سلاح تشویق کنیم ولی قیمت بسیار زیاد سلاح‌ها باعث شده است که بیشتر ورزشکاران ما نتوانند برای خود سلاح خریداری کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: خرید صلاح توسط ورزشکاران تأثیر زیادی در بهبود روند کار هیئت خواهد داشت، به این صورت که اگر عده‌ای سلاح خریداری کنند، آن دسته از ورزشکارانی که سلاح ندارند می‌توانند از سلاح‌های هیئت استفاده کنند که در این صورت تعداد ورزشکاران ما نیز افزایش می‌یابد.
 
رئیس هیئت تیراندازی با تپانچه استان البرز در پایان گفت: البته با توجه به سال‌های گذشته بودجه خوبی را دریافت کرده‌ایم و با همین بودجه توانستیم چهار تیم کامل در رده نوجوانان و چهار تیم هم در رده بزرگ‌سالان به مسابقات کشوری اعزام کنیم که اقدامی بی‌سابقه بوده است.

.چاپ مطلب
قهرمانی امکانات کم
تعداد دفعات مشاهده شده : 244
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید