کد مطلب : 59042 / تاریخ ثبت : 1396/11/25 09:49

فرضی :

برخورد قاطع با متجاوزین به عرصه های منابع طبیعی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز در اهمیت حفاظت از منابع ملی گفت: از آنجایی که منابع ملی، بیت المال و حفاظت از آن وظیفه همگانی است، همه مردم در همکاری و هماهنگی با دستگاه‌های متولی باید در بحث حفاظت مشارکت نمایند.

بنابر گزارشی مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو، در اسرع وقت نسبت به رفع تصرف اراضی ملی واقع در پلاک کندر شهرستان کرج اقدام و حامد فرضی از هموطنان در ارسال گزارش به موقع تصرف اراضی تقدیر کرد.
حامد فرضی از مردم خواست با ارسال گزارشات تصرف اراضی به صورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی با شماره رایگان 1504 (امداد جنگل و مرتع) اجازه فرصت طلبی را به هیچ یک از سودجویان ندهند و هرگونه موارد تخلف را بایستی در سریعترین زمان ممکن به مراجع ذیصلاح گزارش کنند.
 
وی گفت: خوشبختانه در این خصوص جدیت مضاعفی در استان البرز وجود دارد و با حساسیت و مشارکت مردم و همراهی دستگاه قضا اقدامات خوبی در راستای پیشگیری از تخریب منابع طبیعی و مراتع و نیز جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیر مجاز و تغییر کاربری‌های غیر مجاز انجام گرفته است.
 
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز در پایان گفت : هموطنان می توانند هرگونه آتش سوزی، تخریب و تجاوز به عرصه های منابع طبیعی را به شماره تلفن 1504 گزارش نمایید که در صورت بازدید و مشاهده تخلف در حوزه منابع طبیعی با متخلفین طبق قانون انجام می‌گیرد.

.چاپ مطلب
برخورد قاطع متجاوزین عرصه های منابع طبیعی
تعداد دفعات مشاهده شده : 156
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید