کد مطلب : 58436 / تاریخ ثبت : 1396/10/20 10:53

نجفی :

شهرک صنعتی تخصصی آب در اشتهارد راه‌اندازی می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از راه‌اندازی شهرک صنعتی تخصصی آب در اشتهارد خبر داد و گفت: در نظر داریم با توسعه شهرک‌های صنعتی موجب افزایش اشتغال‌زایی شویم

 صادق نجفی امروز صبح در حاشیه دومین گردهمایی شرکت‌های استانی شهرک‌های صنعتی که در پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد، با بیان اینکه استان البرز یکی از استان‌های صنعتی کشور به شمار می‌رود، اظهار داشت: در نظر داریم شهرک‌های صنعتی این استان را افزایش دهیم.
 
وی با اشاره به لزوم دعوت به کار بخش خصوصی در این استان، افزود: فعالیت‌های صنعتی در استان البرز نسبت به شهرک‌های دیگر بسیار بهتر است.
 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه با بیان اینکه حمایت از زیرساخت‌های صنعتی و صنایع در دستور کار قرار دارد، تأکید کرد: برای افرادی که سرمایه‌های خود را در شهرک‌های صنعتی مستقر می‌کنند، زیرساخت سازی می‌کنیم.
 
به گفته وی حمایت از صنایع کوچک در دستور کار این وزارت خانه است و در تمامی مباحث با بخش خصوصی همکاری می‌شود.
 
نجفی با بیان اینکه بیش از ۴۰ واحد صنعتی فعال روستایی در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: توسعه نواحی روستایی در نقاط محروم کشور اولویت دارد و آموزش‌های لازم با هماهنگی ستاد کل در کشور انجام می‌شود.
 
وی از راه‌اندازی شهرک تخصصی صنعتی آب در اشتهارد خبر داد و گفت: در نظر داریم با توسعه این شهرک‌ها موجب افزایش اشتغال‌زایی شویم.
 
به گفته وی در شهرک‌های صنعتی حدود یک‌میلیون و ۹۸۰ هزار نفر تاکنون اشتغال‌زایی شده است.

فارس
.چاپ مطلب
شهرک صنعتی اشتهارد
تعداد دفعات مشاهده شده : 197
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید