کد مطلب : 58414 / تاریخ ثبت : 1396/10/19 11:17

مختاری :

وجود بیش از ۵ هزار اتباع خارجی در شهرستان فردیس

معاون درمان شبکه بهداشت و درمان فردیس گفت: جمعیت اتباع خارجی شهرستان فردیس بر اساس آمار شبکه بهداشت و درمان و دریافت‌کنندگان خدمات بهداشتی ۵ هزار و ۹۲۳ نفر می‌باشد درحالی‌که جمعیت واقعی اتباع بیش از ۲ یا ۳ برابر این میزان را نشان می‌دهد

نادر مختاری پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی اتباع خارجی که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان فردیس برگزار شد، اظهار داشت: طبق آمار ۴۳ پایگاه بهداشتی در شهرستان فردیس ۱ هزار و ۴۳۵ خانوار اتباع خارجی ساکن این شهرستان هستند که از این تعداد ۲۴۸ خانوار ساکن روستای فرخ آباد-زیبادشت بخش مشکین‌دشت می‌باشند.
 
در ادامه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فردیس ادامه داد: درزمینهٔ تخلفات صنفی و صنعتی اتباع بیگانه می‌توانیم با همکاری اداره کار گشت‌های تلفیقی مؤثری را نسبت به عدم به کار به گیری این افراد داشته باشیم.
 
اسفندیار قارلقی افزود: از ۶ واحد صنفی در مشکین‌دشت فردیس بازرسی به‌عمل‌آمده است که طبق این بازرسی ۱۵ اتباع بیگانه شناسایی‌شده‌اند.
 
وی یادآور شد: ساماندهی اتباع خارجی از طریق این اداره در دستور کار قرارگرفته است.
 
این مسئول بیان داشت: با توجه به وجود معضل بیکاری و آسیب‌های اجتماعی متحملِ به نسل جوان جلوگیری از بی‌کار گیری نیروی خارجی غیرمجاز و فاقد پروانه کار امری بسیار مهم و ضروری می‌باشد.
 
در بخش دیگری از این جلسه ناصر امرائی بخشدار مشکین‌دشت خاطرنشان کرد: دهیاری فرخ‌آباد_زیبادشت ملزم به ارائه آمار اتباع خارجی به این بخشداری شده است.

.چاپ مطلب
وجو اتباع خارجی فردیس
تعداد دفعات مشاهده شده : 118
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید