کد مطلب : 58408 / تاریخ ثبت : 1396/10/19 10:41

سعیدی :

طرح‌های نخبه البرزی مورد توجه خودروسازان خارجی

مدیر اداره فنی تخصصی پارک علم و فناوری استان البرز گفت: خودروسازان خارجی با حسین عطایی نابغه البرزی، جهت استفاده از طرح‌های شگفت او در حال مکاتبه هستند

مسعود سعیدی شامگاه دوشنبه در مراسم صد و یازدهمین همفکر که با حضور حسین عطایی نخبه البرزی در خانه استارتاپ واقع در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، گفت: شخصاً علاقه‌مند بودم که این نخبه البرزی در ایران حضورداشته باشد و بیش‌ترین فرصت خود را صرف کشور کند زیرا وی از دارایی‌های ما بوده و برند استان و کشور محسوب می‌شود.
 
وی تصریح کرد: از مکاتباتی که از سوی شرکت‌های خودروسازی سوئدی و کمپانی هایی چون تسلا با وی صورت گرفت، مستنداتی داریم که برنامه هایی با حضور وی در حال تنظیم است.
 
مدیر اداره فنی تخصصی پارک علم و فناوری استان اظهار داشت: آرزوی اینجانب حضور این نخبه در ایران و کار کردن و ارسال طرح‌های خود برای شرکت‌های خارجی است.
 
سعیدی خاطرنشان کرد: این افتخار البرزی دارای توانمندی فوق‌العاده‌ای در تصویرسازی ذهنی است و او یک مهندس و متخصص نرم‌افزار سه‌بعدی سازی نیست، بلکه قادر به نظریه‌پردازی در تمام زمینه‌ها و تصور مواردی است که دیگران توانایی تصورش را ندارند.
 
وی تشریح کرد: امروز، فرصتی پیش آمد که حسین عطایی بازدیدی از مراکز تحقیقات ایران‌خودرو به عمل آورد و با متخصصان و کارشناسان این حوزه، مذاکره نماید که موردتوجه بسیاری از سوی آنان قرار گرفت و فرصتی را جهت آزمایش اولین خودرو هیبرید ایران با حضور کارشناسان پیدا کرد.
 
مدیر اداره فنی تخصصی پارک علم و فناوری استان اظهار داشت: حضور این نخبه البرزی در برنامه تلویزیونی خورشید، موجب شد در شبکه‌های اجتماعی مورد هجمه قرار گیرد.
 
 سعیدی در پایان گفت: کمک کنیم تا در فضای مجازی از هجمه‌های صورت گرفته به نخبگان عزیز جلوگیری شود و مانع پیشرفت روزافزون آنان نشویم.

.چاپ مطلب
طرح‌ نخبه البرزی توجه خودروسازان خارجی
تعداد دفعات مشاهده شده : 107
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید