کد مطلب : 58389 / تاریخ ثبت : 1396/10/18 11:04

پلیس: ۲۰ نفر در اغتشاشات جان باختندارت بر ائمه‌جمعه

سخنگوی ناجا با اشاره به جان باختن ۲۰ نفر از هموطنان در اغتشاشات اخیر گفت: تمامی دستگیر شدگان تحویل دستگاه قضائی شدند که اغلب آن‌ها در مراحل قانونی به قید ضمانت رها و لیدر‌های اصلی و تخریب‌گران اموال عمومی در بازداشت به سر می‌برند.

 
سخنگوی ناجا با اشاره به جان باختن ۲۰ نفر از هموطنان در اغتشاشات اخیر گفت: تمامی دستگیر شدگان تحویل دستگاه قضائی شدند که اغلب آن‌ها در مراحل قانونی به قید ضمانت رها و لیدر‌های اصلی و تخریب‌گران اموال عمومی در بازداشت به سر می‌برند.
 
به گزارش سایت پلیس، سردار سعید منتظر المهدی در ادامه اظهار داشت: روز‌هایی که برما گذشت شاهد تلاش شمار معدود و کم شماری از عناصر فریب خورده، مخل امنیت و آشوب گرانی بودیم که اقدام به تخریب اموال شخصی و عمومی و تهدید جان و مال مردم در برخی از شهر‌های کوچک و بزرگ کردند که به فضل الهی با اشراف اطلاعاتی دقیق و با آگاهی از طرح و نقشه دشمنان و البته اقدامات هوشمندانه و مدبرانه توأم با اقتدار و در عین حال خویشتن داری پلیس، در کمینه زمان ممکن ضمن جدا سازی مردم و معترضان که مطالبات به حقی داشتند، از طراحان و صحنه گردانان این افراد شناسایی و دستگیر شدند که با این روند خوشبختانه در حال حاضر غائله خاتمه پیدا کرده است.
 
وی با تصریح اینکه در بین دستگیر شدگان افرادی که به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران هتک حرمت کردند و مسببان اصلی رهایی خودروی آتش نشانی به چشم می‌خورند گفت: در این بین ۲۰ نفر جان خود را ازدست دادند و در بین آن‌ها پدر و پسری بودند که با رها شدن خودروی آتش نشانی توسط آشوبگران جان باختند که این حادثه دل هر ایرانی را به درد می‌آورد.
 
سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: نحوه جان باختن تعدادی نیز در یورش و حمله مسلحانه و تیر اندازی به مقر‌های نیرو‌های مسلح علی رغم اقدامات هشداری و بازدارنده مبهم بوده که در حال بررسی است.
 
معاون اجتماعی ناجا عنوان کرد: در این میان برخی از همکاران ما و دیگر رده‌های نظامی، مورد صدمه و آسیب قرارگرفتند که متاسفانه یک نفر از این عزیزان به شهادت رسید.
 
وی افزود: تمامی دستگیر شدگان تحویل دستگاه قضائی شدند که اغلب آن‌ها در مراحل قانونی به قید ضمانت رها و لیدر‌های اصلی و تخریب گران اموال عمومی در بازداشت به سر می‌برند.
 
سردار منتظر المهدی در پایان خاطر نشان کرد: بنده به سهم خود و به نمایندگی از نیروی انتظامی از مردمان خوب، فهیم و عزیز کشورمان به پاس همراهی با پلیس در کنترل اغتشاشات تشکر و قدر دانی می‌کنم و نیز از هم نوایی سازمان‌ها، نهاد‌ها و فرماندهان لشکری و کشوری از جمله روسای جمهوری، قوه قضائیه، قوه مقننه، ائمه، خطبای سراسر کشور، آیات عظام و مراجع تقلید به سبب همکاری با پلیس سپاسگزارم.

.چاپ مطلب
پلیس: نفر اغتشاشات جان باختند
تعداد دفعات مشاهده شده : 96
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید