کد مطلب : 56107 / تاریخ ثبت : 1396/06/22 09:07

نبیونی :

وضعیت نامناسب سرانه فرهنگی در البرز/ لزوم توسعه فعالیت فرهنگی

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به وضعیت نامناسب سرانه فرهنگی گفت: کمبود فضای هنری و فرهنگی نشان‌دهنده وضعیت نامناسب سرانه فرهنگی کرج است و بیانگر این است که در حوزه فرهنگی در ابتدای راه هستیم.

محمد نبیونی در شانزدهمین جشن روز ملی سینما که در سالن سیروس صابر اداره کل ارشاد اسلامی برگزار شد گفت: تقارن نمایشگاه استانی کتاب با روز ملی سینما را به فال نیک‌خواهیم گرفت چراکه لازمه پیشرفت در عرصه هنری فرهنگ‌سازی در حوزه کتاب‌خوانی است.

وی اظهار داشت: همکاری شورا شهر کرج در همه حوزه‌های فرهنگی از سیاست‌گذاری‌های این دوره از شورا شهر کرج است که سعی داریم با حضور در چنین مراسمی به این مهم دست‌یابیم.

نبیونی با اشاره به وضعیت نامناسب سرانه فرهنگی افزود: کمبود فضای هنری و فرهنگی نشان‌دهنده وضعیت نامناسب سرانه فرهنگی کرج است و بیانگر این است که در حوزه فرهنگی در ابتدای راه هستیم.

رئیس شورای شهر کرج در ادامه گفت: شعار انسان‌محوری در مدیریت شهری با توسعه فعالیت‌های فرهنگی به وقوع خواهد پیوست که همت همه مسؤولین و فرهنگیان عزیز را می‌طلبد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با بسترسازی لازم برای فرهنگیان و فعالان حوزه هنری شاهد پیشرفت فرهنگ و هنر در این استان باشیم.
.چاپ مطلب
لزوم توسعه فعالیت فرهنگی نبیونی
تعداد دفعات مشاهده شده : 126
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید