کد مطلب : 54403 / تاریخ ثبت : 1396/03/29 09:23

طهائی:

تداوم حمایت مردم از دولت روحانی در دوره دوم برای پیشرفت بیشتر کشور

استاندار البرز گفت که دولت دکتر روحانی با آراء بالای مردم ایران بار دیگر روی کار آمد تا در راه برطرف کردن مشکلات کشور گام بردارد که در این راه سخت نیاز به حمایت همه مردم و مسئولان با هر تفکر سیاسی دارد.

سید حمید طهایی شامگاه یکشنبه در ضیافت افطاری فعالان ستاد فرهنگیان حامی دکتر روحانی در البرز که در مرکز رفاهی قلم آموزش و پرورش ناحیه یک کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه انتخابات 96 همه را شگفت زده کرد، یاد آور شد: همه مردم برای اقتدار نظام، انقلاب ، رهبری و انتخاب رئیس جمهوری ایران با رای بالای مردمی در صحنه انتخابات حاضر شدند.

وی بیان کرد: در خلق این حماسه ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و اذهان عموم مردم جهان، فرهنگیان نقشی پویا داشتند زیرا با آگاهی بخشی به مردم توانستند در هدایت مردم در انتخاب آگاهانه انجام وظیفه کنند.

استاندار البرز اظهار کرد: اگر همدلی و حمایت همه جانبه از دولت تدبیر و امید صورت نمی گرفت، قطار دولت از ریل خارج می شد.

وی در ادامه به شرایط بد کشور در حوزه داخلی و خارجی در قبل از سال 92 پرداخت و اضافه کرد: وجود نگرش ناامنی در ایران در فضای برون مرزی کشور، اسلام هراسی، تصویب 12 قطعنامه، بلوکه کردن سرمایه ایران در بانک های خارجی و ... همه موجب شد که ملت ایران به دولت تدبیر و امید رای دهند تا فضایی جدید در حوزه سیاسی کشور شکل بگیرد.

استاندار البرز گفت: دولت دکتر روحانی در 4 سال اول فقط تلاش کرد تا با عقلانیت و اعتدال اجازه ندهد قطار دولت در پرتگاه عمیقی که سر راهش بود، سقوط کند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید در دوره 4 ساله دوم مهمترین برنامه اش در حوزه اقتصاد، اشتغال، توسعه خدمات به مردم و امور فرهنگی در حامعه است که انتظار می رود همه ما در این راه همگام با دولت گام برداریم، زیرا دوره رقابت انتخاباتی به پایان رسیده و کشور نیاز به انسجام و وحدت دارد.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: فرهنگیان سراسر کشور از جمله استان البرز در آگاهی بخشی به مردم و ایجاد همدلی در انتخابات 96 سنگ تمام گذاشتند که این رویکرد قابل تحسین است.

وی در ادامه با تسلیت شهادت حضرت علی (ع)، افزود: مولای متقیان شهید عدالت شد لذا همه ما به آن حضرت علاقه داریم اما باید بکوشیم تا رفتار آن حضرت را در جامعه نشان دهیم.

طهائی تاکید کرد: معلمان در جامعه نقش روشنگری دارند لذا برای تقویت وحدت و تداوم راه این اندیشه سیاسی و توسعه کشور در ابعاد مختلف، فرهنگیان مسئولیت خطیری بر عهده دارند.

در این نشست فرهنگیان حامی دکتر روحانی در استان البرز بار دیگر در حمایت از دولت امید در راستای تحقق برنامه هایش در دولت دوازدهم عهدی دوباره بستند.
ایرنا
.چاپ مطلب
حمایت مردم دولت روحانی پیشرفت کشور
تعداد دفعات مشاهده شده : 182
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید