کد مطلب : 54401 / تاریخ ثبت : 1396/03/29 09:10

مهردان فرخ :

دفتر اداری و آکادمی تخصصی هیئت بوکس کرج آغاز به کار کرد

رییس هیئت بوکس شهرستان کرج از راه اندازی دفتراداری هیئت بوکس و آکادمی تخصصی رشته ورزشی بوکس در این شهرستان خبر داد.

علی مهردان فرخ در گفتگو با خبرگزاری فارس البرز در کرج با اعلام این خبر افزود: دفتر اداری با هدف پاسخگویی بهتر به مراجعان و فعالان بوکس در کرج راه اندازی شده و مقرر شده مسئولیت نظارت بر باشگاه ها و توسعه این ورزش در سطح شهرستان کرج بر عهده این هیئت ورزشی باشد.

وی با تاکید بر اینکه آکادمی تخصصی رشته ورزشی بوکس با مشارکت بخش خصوصی در محل باشگاه المپیک کرج نیز فعال شده است گفت: این آکادمی مجهز به رینگ هوایی وامکانات تمرینی مناسب برای آماده سازی ورزشکاران است و می تواند کمک شایانی به رشد و توسعه بوکس البرز در سطح ملی کند.

مهردان خاطرنشان کرد: همزمان با افتتاح دفتر هیئت بوکس شهرستان کرج، مسابقات انتخابی جوانان شهرستان کرج نیز با عنوان جام رمضان برگزار شد تا به شکل رسمی فعالیت هیئت کرج کلید بخورد.

رییس هیئت بوکس شهرستان کرج در ادامه گفت: خوشبختانه تعامل خوبی میان این هیئت ورزشی با هیئت استان وجود دارد و امید می رود در سایه این هم افزایی، روند حرکتی بوکس در کرج والبرز شکل پرشتاب تری به خود بگیرد.

وی در پایان گفت: برگزاری لیگ بوکس شهرستان کرج، اجرای طرح های استعدادیابی و تقویت نظارت برباشگاه های فعال در بوکس از اهم برنامه های این هیئت تا پایان سال جاری است.
.چاپ مطلب
دفتر اداری آکادمی تخصصی هیئت بوکس کرج آغاز به کار
تعداد دفعات مشاهده شده : 197
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید