کد مطلب : 54395 / تاریخ ثبت : 1396/03/28 13:18

به مناسبت عید فطر:

مسابقه عکاسی عیدانه با موضوع «مراکز گردشگری استان البرز» برگزار می شود

مجموعه سینمایی معراج مسابقه عکاسی با موضوع «مراکز گردشگری استان البرز» را با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می کند

مجموعه سینمایی معراج مسابقه عکاسی با موضوع «مراکز گردشگری استان البرز» را با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می کند.

محمدرضا عمادین مدیرعامل موسسه سینمایی معراج فیلم ضمن اعلام این خبر در گفتگو با نگارانه اظهار داشت: مجموعه سینمایی معراج مسابقه عکاسی با موضوع «مراکز گردشگری استان البرز» را با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می کند.

وی ادامه داد: مسابقه عکاسی عیدانه با موضوع مراکز گردشگری استان البرز همزمان با جشن افتتاحیه مجموعه سینمایی معراج در کرج برگزار می شود و شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان و علاقه‌مندان به عکاسی از سراسر کشور آزاد است.

عمادین تاکید کرد: جوایز این مسابقه شامل سکه بهار آزادی، لوح تقدیر و حضور در پروژه سینمایی معراج فیلم، و نفرات لول تا دهم بر اساس کسب رتیه سکه طلا، پارسیان و لوح تقدیر و ضمنا به کلیه شرکت کنندگان در مسابقه بن هدیه تعلق خواهد گرفت.

وی تصریح کرد : علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ ششم تیر ماه سال جاری به آدرس تلگرام  @russell3ma ارسال نمایند.

عمادین در پایان تاکید کرد: جشن افتتاحیه  موسسه معراج و اهداء جوایز برگزیدگان مسابقه عکاسی روز هشتم تیر ماه با باحضور هنرمندان سینما و تلویزیون برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال عکس به آدرس کانال تلگرام:
meraj_complex مراجعه فرمائید.
.چاپ مطلب
برگزاری مسابقه عکاسی مراکز گردشگری البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 211
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید